17.07.2012

Honey and Spice - YANKEE CANDLE

Opis producenta: Złoty nektar oraz trzcina cukrowa zmieszane z laską cynamonu i kakao tworzą mieszankę dla prawdziwych smakoszy.

Linia: przyprawy i potrawy

Mój opis: Honey and Spice, czyli miód i przyprawy jest dla mnie kopią jednego z najbardziej popularnych zapachów Brise: Cosy Moments. Oba pachną identycznie, z tym że ten od Yankee Candle jest o wiele intensywniejszy, przez co lepiej czuć przyprawy. Natomiast nuta miodu, brak cynamonu i charakterystyczne nuty w tle sprawiają, że zapachy wydają się takie same. Jeśli myśleliście o kupieniu małego lub średniego słoika, warto najpierw powąchać zapach Brise i zdecydować, co się bardziej opłaca.

Zapach nie jest ciężki, dość przyjemny. Czuć miód, może trochę trzcinę cukrową, cynamonu nie wyczuwam, kakao brak. Otula ciepłym, przyjemnym zapachem czegoś na prawdę przyjemnego. Myślę, że może zdobyć popularność, szczególnie, że jego tańszy odpowiednik tak dobrze się sprzedaje.

Zapach: 4/5
Intensywność: 5/5
Wygląd: ?/5

4 komentarze:

 1. Chyba muszę się wybrać do sklepu po nowości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Testowanie nowych zapachów dopiero przede mną. Wszystkie już wywąchałam i przed paleniem chyba najbardziej mi odpowiada Camomile Tea, wydaje się dość lekki i przyjemny.

  Jeśli chodzi o Honey and Spice to wąchając go w słoiku nie potrafię w nim wyczuć niczego charakterystycznego, może po zapaleniu się to zmieni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę musiała w takim razie powąchać Brise :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeden z moich ulubionych :) Wyczuwam go nawet następnego dnia po paleniu :)

  OdpowiedzUsuń