27.12.2011

Sun and Sand - YANKEE CANDLE

Opis producenta: Delikatna bryza na tropikalnej plaży z nutami kwiatu pomarańczy, cytryny, świeżej lawendy i sypkiego piżma.

Linia: fresh - świeża


Mój opis: Bardzo ciekawy zapach. Jak kupiłam go do pokoju szukałam czegoś dziewczęcego, a Sun & Sand wydawał mi się zbyt męski. Wydaje mi się spokojny, nie rażący, nie odurzający, ale zostaje w pokoju. Gdy ponownie się do niego wchodzi czuć jakiś dodatkowy aromat, ale trudno powiedzieć, co to jest. Nie kojarzy się ze świeczką. Nazwałabym ten zapach ambientowym - czyli takim, który roznosi się po pokoju tworząc miłą atmosferę, ale nie ma w nim nic charakterystycznego, co sprawiłoby, że nasi goście zaczną się pytać: Co tak pachnie? Dobrze nadaje do pokoju męskiego i damskiego.

Zapach: 4/5
Intensywność: 5/5
Wygląd: ?/5

4 komentarze:

  1. mi się bardzo podoba :) taki słodki ale nie nachalny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moim zdaniem zapach jest bardziej kobiecy, niż męski. Aromat, który ja osobiście wyczuwam dopiero po zgaszeniu świeczki jest mocno mydlany. Tak, jak podczas palenia zapach jest dość spokojny, tak po zgaszeniu odurza tą mydlaną nutą. Na szczęście szybko znika z pomieszczenia, łatwo jest go wywietrzyć. Z pewnością nie kupię ponownie.

    OdpowiedzUsuń
  3. uwielbiam! kojarzy mi się ze słońcem, wakacjami i słodkim nicnierobieniem :P

    OdpowiedzUsuń