01.04.2015

Frolic and Play - YANKEE CANDLE

Opis producenta: Przypomnij sobie radość z bycia dzieckiem w zimowy, śnieżny dzień. Ten prawdziwie beztroski zapach z nutami mięty pomoże Ci na nowo poczuć się jak za dawnych lat.

Linia zapachowa: limitowanaMoja recenzja: Zapach z limitowanej serii zimowej 2014 Winter Wonderland od Yankee Candle. Frolic and Play jest połączeniem chłodu mięty i ciepłej miękkości koca. Ciekawe zestawienie. Przypomina mi trochę Bright Copper Kettles domową atmosferą jaką tworzy w mieszkaniu, ale w tym wypadku nie z powodu potraw czy ciast, ale wygodnych mebli, poduszek i zasłon. Mięta powoduje, że zapach nie jest duszący. Niektórzy czuja w nim gumę miętową Orbit. Ja natomiast po wypaleniu innych świec z kolekcji Winter Wonderland widzę pewne podobieństwo do Snow is Glistening, który z kolei ma w sobie odrobinę większą domieszkę świeżości w stylu proszku do prania.

Jedna z niewielu etykiet Yankee Candle, na której znajdują się ludzie.

Zapach: 4/5
Intensywność: 5/5
Wygląd: ?/5

4 komentarze:

 1. W końcu będę musiała przetestować! :) Dla mnie jest w niej trochę za dużo słodyczy i pudru, a za mało mięty, ale na ciepło możliwe, że to się zmieni. Mnie faktycznie przypomina gumę do żucia. Zielona Orbit jak nic! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba nie mój zapach, ale kolekcja zimowa w całości mnie intryguje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba będzie poczekać do świąt na kolejną :-)

   Usuń
 3. Po zapaleniu cofam złe słowa na temat tego wosku! Wspaniały! To idealny miętowy zapach, który pomimo swojej słodyczy, doskonale orzeźwia! Śliczny! :D

  OdpowiedzUsuń