26.01.2012

HARAJUKU - Bomb Cosmetics

Opis ze strony aromatella.pl: Piękna świeca o odświeżającym aromacie orientalnych, kwitnących kwiatów. Świeca zawiera czyste, naturalne olejki eteryczne z Mandarynki oraz Tymianku i ma właściwości odświeżające.

Moja opinia: Jedna z lepiej wykonanych świec zapachowych jakie widziałam. Wygląd - estetyczny, prosty, bez udziwnień, kolorystyka etykiety dobrze współgra z woskiem świecy i nie odwraca uwagi od zapachu. Podoba mi się, że jest w jasnych kolorach. Ciekawym dodatkiem jest woskowe serduszko w innym kolorze umieszczone na wierzchu, które idealnie wtapia się w świece nie powodując odbarwień czy plam. Wosk na początku pali się bardzo równomiernie, dopiero od połowy nie topi się w całości. Zapach jest dość intensywny (ale mniej niż Yankee czy Air Wick). Pachnie jak woda kolońska, ale ze słodką nutą. Porównałabym go do zapachu Yankee MIDSUMMER'S NIGHT, ale bardziej słodki, trochę jak MIDNIGHT JASMINE. Kiedy palimy świeczkę odczuwalna jest jedna nuta zapachu, nie dostajemy całego bukietu jak np. w przypadku Brise: Cosy Moments. Nie uważam tego ani za wadę, ani za zaletę.

Nazwa jest dla mnie do tej pory zagadką, Harajuku kojarzy mi się z modą, ruchem, kolorem i naleśnikami. Zupełnie nie oddaje woni świecy, ale produkt sam w sobie jest tak cudowny, że to zignoruję.

Dodam, że firma Bomb Cosmetics zajmuje się produkowaniem kul do kąpieli, mydeł, olejków, szamponów i innych aromatyzowanych produktów do pielęgnacji. Czasami nazywana jest tańszym odpowiednikiem LUSHa.

Zapach: 5/5
Intensywność: 4/5
Wygląd: 5/5

2 komentarze:

  1. Ciekawa świeca :) Gdzie zakupiłas ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Można kupić na stronie aromatella.pl. Ja kupiłam w ich sklepie stacjonarnym w Warszawie na Hożej, bo zawsze wolę powąchać świeczkę zanim kupię. Tutaj jest strona oficjalna producenta, opakowania są cudowne:
    http://www.bombcosmetics.co.uk/candles-tinned-candles.irc

    OdpowiedzUsuń