09.02.2012

Délice des Fruits - L’Occitane

Opis producenta: Interpretacja zniewalającego zapachu unoszącego się z miedzianych kadzi, w których miesza się dojrzałe cytrusy z cukrem. Wszystkie produkty zawierają olejki eteryczne z cytryn i mandarynek.


Mój opis: Zapach jest cudowny - słodkie, soczyste brzoskwinie z nutami mandarynki. Intensywny i interesujący. Bardzo polecam i kupię ją ponownie, jeśli nadarzy się okazja. Z dostępnością może być jednak trudno, bo świece podobno wyszły na święta Bożego Narodzenia i nie wiem, czy dzieje się tak co roku, czy była to jakaś specjalna edycja.

Kształt opakowania jest niezwykły i ma mało zakamarków, więc na ściankach nie zostaje dużo wosku. Poza tym metalowe opakowanie ułatwia wrzucenie świecy do kąpieli we wrzątku, przez co wszystko się ładnie topi i zastyga. Dzięki temu nawet jak wosk osiada na ściankach, czy dostaliśmy krzywą dziurę, możemy to łatwo i szybko naprawić. Wydajność niestety oceniam negatywnie. Świeca starczyła mi na 3 kilkugodzinne sesje zapachowe po czym się skończyła. Deklarowana długość palenia to niestety tylko 25 godzin. Po tym czasie można użyć pudełeczka do przechowywania biżuterii, koralików czy guzików.


Zapach: 5/5
Intensywność: 4/5
Wygląd: 4/5

4 komentarze:

 1. wygląda interesująco, uwielbiam cytrusy! a jaka cena?

  OdpowiedzUsuń
 2. cytrusy z cukrem- czyzby blisko mojego idealnego zapachu-pomaranczy i wanilii ?:D
  hehehe szukam i szukam :)

  A tak btw to wydaje sie byc bardzo ciekawą swieca....:)
  jaka cena ?

  OdpowiedzUsuń
 3. @Ola @Agi Kupiłam w promocji za około 52 złote, więc podejrzewam, że oryginalnie była trochę droższa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mogłabyś dopisywac cene ocenianych świec :) było by jeszcze lepiej!

  OdpowiedzUsuń