17.02.2012

Świeca Kandyzowane Owoce - L’Occitane

Opis producenta: Słodki zapach uzyskany dzięki połączeniu kwiatów oraz suszonych owoców z miodem, paczulą, wanilią i karmelem.


Moja recenzja: Bardzo przyjemny, ciepły i delikatny zapach. Nie jest intensywny, więc jeśli próbujecie przekonać swoją rodzinę do aromatyzowanych świec  i nie chcecie przytłaczać ich słodkimi zapachami, jest to dobry wybór. Można powiedzieć, że jest to ulepszona wersja Yankee Candle: Christmas Eve. Słodki zapach kandyzowanych wiśni z delikatną domieszką przypraw. Powoli wypełnia zapachem pokój, czuć go w całym pomieszczeniu po ok 2 godzinach palenia.

Świeczki używałam głównie, gdy nie miałam ochoty na nic intensywnego (woski Yankee mogą czasem być zbyt przytłaczające), a coś łagodnego, co podkreśli przytulną atmosferę w pokoju i pozwoli mi się zrelaksować.

Wosk nie topi się do końca z powodu kanciastego kształtu świecy. Na szczęście opakowanie jest płaskie i nawet jeśli zrobi nam się dziura w środku nie będzie wyglądać to tak źle. Jeśli jednak zły wygląd będzie bardzo przeszkadzał, można świecę wrzucić do gorącej wody - wosk roztopi się i ładnie stężeje, usuwając pozostałości na ściankach. Pamiętajmy tylko o wypozycjonowaniu kontu na środku, żeby świeczka nie paliła się krzywo.

Zapach: 5/5
Intensywność: 3/5
Wygląd: 4/5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz