14.02.2012

Banoffee Pie - Shearer Candles

Linia: Delice Aroma

Opis producenta: Pyszne banany ze słodkim karmelem i bitą śmietaną posypane startą czekoladą. Wyśmienity przepis na domową rozrywkę.

Mój opis: Co za rozkoszny zapach. Nie jest to typowy lekko mdły miąższ z bananów, raczej banany z wanilią, czy czymś równie słodkim. Całość przypomina trochę napój mleczny Muller o smaku bananowym. Zapach jest przepyszny. Ma sobie pewną wyjątkowość, którą dotychczas znajdowałam głównie w świecach Yankee Candle.

Intensywność na poziomie świec Brise i Air Wick, czyli mniejsza niż Yankee Candle, ale wyczuwalna w całym pomieszczeniu podczas palenia świecy. Określiłabym ją jako średnio intensywną. Czas palenia to 25 godzin, a więc trochę mało. Wolę kupować świece, które palą się minimum 30 godzin, gdyż daje to wystarczająco dużo czasu, aby nasycić się zapachem i wyrobić sobie o nim opinię.

Wosk jest intensywnie żółty, umieszczony w metalowej puszcze z etykietą o tym samym kolorze. Mimo iż nowoczesny design naklejki trochę gryzie się z tradycyjnym logo i nie tworzy spójnej kompozycji, to przymykam na to oko, ze względu na słodki, cudowny, bananowy zapach. Kolejną zaletą jest to, że świeczka jest w miarę lekka i ma pokrywkę, więc można ją śmiało wrzucić do plecaka i zabrać pod namiot. Żartuję, może nie pod namiot, ale w podróż do znajomych, jeśli chcemy im wręczyć świeczkę jako upominek.

Produkt kupię ponownie, i chętnie spróbuję też inne z serii Delice - zapachy na domowe przyjęcia.

Zapach: 5/5
Intensywność: 4/5
Wygląd: 4/5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz