07.07.2012

Wanilia - La Rissa


Moja opinia: Najlepsze podgrzewacze jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. 18 sztuk kosztuje ok.4 zł i wystarczy zapalić jedną, żeby coś poczuć w pokoju. Żeby cały pokój wypełnił się zapachem najpewniej należałoby zapalić więcej niż 1 podgrzewacz. Aromat jest prosty, przyjemny, słodki i waniliowy. Trudno mi powiedzieć, które podgrzewacze - te czy Bispol - są lepsze. Jakościowo prawie równe sobie (może Bispol ma lepsze blaszane opakowanie, ale wosk i knot identyczne), cenowo te świeczki wypadają lepiej, bo Bispol sprzedaje swoje podgrzewacze w opakowaniu po 6, ale tam z kolei jest więcej zapachów do wyboru. Te mają dodatkowo tę zaletę, że dostajemy 3 kolory i możemy wybrać, jakie i w jakiej konfiguracji palić.

Serdecznie polecam fanom słodkich zapachów, którzy wolą podgrzewacze od świec i nie zaznajomili się jeszcze z produktami Yankee Candle.

Zapach: 3/5
Intensywność: 4/5
Wygląd: 3/5

1 komentarz:

  1. używałam o zapachu pomarańczowym i były całkiem niezłe jak za tą cenę. Zaryzykowałabym, że są nawet porównywalne z tealigh yankee pod względem intensywności, bo jeśli chodzi o jakość zapachu to niestety czuć tę "sztuczność".

    OdpowiedzUsuń