05.11.2013

Pumpkin Wreath - YANKEE CANDLE

Opis producenta: Wieniec na drzwiach wejściowych oznajmia zmianę pory roku i zaprasza do środka rodzinę i przyjaciół. Nieodparty jesienny zapach dyni nasączony leśnym dębem, laską cynamonu i goździkami. Ten inspirowany naturą aromat miesza jabłko, żywiczne przyprawy i nuty drzewne, które odzwierciedlają prawdziwe zapachy natury.

Linia: świeża - fresh


Moja opinia: Zapach kupiłam razem z innymi z kolekcji jesiennej. Nabyłam go bardziej z ciekawości niż dla walorów aromatycznych, bo podejrzewałam, że może być przyprawowy, a za takimi zapachami nie przepadam. Ale jeśli ktoś jest fanem Warm Spice, Pumpkin Spice, Kitchen Spice czy Autumn Wreath, to pewnie będzie oczarowany. O zapachu mogę powiedzieć zdecydowanie: dynia na ostro. Mimo, że uwielbiam kremowy i słodki Pumpkin Pie, to ten zapach oprócz dyni nie ma z nim nic wspólnego. Mało słodki, ale da się wyczuć odrobinę słodyczy jabłka, pikantny jak Vanilla Chai bez dodatku mleka i silny. Zapach roznosi się po całym pokoju przywołując jesień. Polecam palenie, gdy temperatura spada poniżej 10 stopni. W przeciwnym wypadku zapach może być za ciężki.

Zapach: 3/5
Intensywność: 5/5
Wygląd: ?/5

3 komentarze:

 1. oo, ja nawet nie widziałam tego zapachu ;-) chociaż, szczerze mam już dosyć dyni w tym roku :-(

  OdpowiedzUsuń
 2. To chyba zapach niedostępny w Polsce, prawda?

  Właśnie się nad nim zastanawiałam, bo mogłam dostać trochę, ale skoro jest tak ciężki i ma coś wspólnego z Vanilla Chai, to chyba jednak dam sobie spokój. ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapach rzeczywiście niedostępny w Polsce tak jak Cozy Sweater z tej samej jesiennej kolekcji 2013. Jeśli ktoś lubi przyprawy, to czemu nie. Choć ostatnio palę Christmas Memories i jest on o wiele słodszy niż Pumpkin Wreath, mimo że też jest niesamowicie ostry.

   Usuń