02.01.2012

Cosy Moments - Brise/Glade

Świeca, która jednocześnie jest odświeżaczem powietrza. Podobno maskuje zapach papierosów.


Mój opis: Mniej zależało mi na odświeżaczu powietrza, a bardziej na zapachu. Świeca pachnie ładnie, ciepło i przyjemnie. Słodko, przyprawowo, ale nie cynamonowo. Wyczuwam miód i trochę słabiej wanilię. Kiedy jest się w pokoju czuć zapach, jeśli siedzi się w promieniu mniejszym niż 2 metry od świecy. W większym pomieszczeniu (ponad 20m kwadratowych) na pewno nie wypełni wszystkich zakątków. Przypomina trochę Yankee: Sun and Sand z miodem.

Świece można palić do końca, dopóki sama nie zgaśnie. Jednak pod koniec ogień pali się nierównomiernie i dymi. Powoduje to nie tylko migotanie, ale też czarny osad na ściankach świecy.

Jeśli chodzi o wygląd, to jest obłędny. Zwłaszcza w półświetle. Doskonale nadaje się do kąpieli relaksacyjnych czy spokojnych wieczorów z kawą i dobrą książką. Pomarańczowy kolor z gwiazdkami na szkle dodaje ciepła, a jednocześnie podkreśla płomień. Pod względem wizualnym 10/10.

Zdecydowanie kupię tę świecę ponownie.

Zapach: 5/5
Intensywność: 4/5
Wygląd: 5/5

4 komentarze:

 1. Co też działa na plus: kiedy się ją zdmuchnie nie czuć nieprzyjemnego zapachu dymu.

  Piękny zapach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie dlatego, że to w zamiarze odświeżacz powietrza. :-D

   Ja nie zdmuchuje, bo gdzieś wyczytałam, że to działa niekorzystnie dla świecy. Zazwyczaj zakrywam przykrywką od świecy Yankee Candle, żeby odciąć dopływ powietrza.

   Usuń
 2. Też miałam tą świecę i UWIELBIAM !

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapach obłędny. Świecą daje naprawde duzo światła i płomień jest bardzo duży.

  OdpowiedzUsuń