02.03.2012

White Chocolate Truffle - Bomb Cosmetics

Bardzo się ucieszyłam, kiedy w końcu kupiłam tę świeczkę, bo trudno było ją dostać. Jak tylko się pojawiała, rozchodziła się jak świeże bułeczki. Na szczęście w sklepie był ostatni egzemplarz.


Zapach nazywa się po polsku trufla z białej czekolady i niczego więcej nie należy się spodziewać. Nazwa jest kluczowa i doskonale oddaje zapach świecy. Aromat kojarzy mi się z czymś sypkim, jakimś produktem czekoladopodobnym lub domowymi wafelkami robionymi z karmelu. Jest słodycz, ale delikatna. Nie jest tak głęboka i gorzka jak czekolada. Po jasnobrązowym kolorze spodziewałam się może czegoś przywodzącego na myśl garnuszek gorącego kakao lub reklamę czekoladek, w której francuski mistrz miesza gęstą miksturę. Ale zapach jest mniej intensywny i nie pobudzający.

Deklarowany czas palenia to 35 godzin, co może trochę dziwić, bo świeczka jest mała, ale to prawda. Długo się pali, bardzo ładnie, żadnych zacieków na ściankach. Etykieta porządnie wykonana, jak zwykle w przypadku Bomb Cosmetics z połyskującymi literami.

Zapach: 3/5
Intensywność: 4/5
Wygląd: 5/5

3 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Kupuję na Hożej 39 w Warszawie, w sklepie stacjonarnym strony aromatella.pl

      Usuń
  2. Jeśli będziesz miała okazję to szczerze polecam do wypróbowania firmę Kringle Candle. https://www.kringlecandle.com/fragrances/all/

    OdpowiedzUsuń