18.09.2012

Strawberry Milkshake - Shearer Candles

Opis producenta: Pyszny koktajl truskawkowy z lodami waniliowymi. Apetyczna zapachowa świeca idealna podczas domowej rozrywki.

Linia: Delice Aroma


Moja recenzja: Po zapachu bananowym z tej samej serii - który był strzałem w dziesiątkę - postanowiłam spróbować kolejnego. Na początku rozważałam ponowne kupienie Banoffee Pie, ale skoro seria Eat Desserts First niedługo wychodzi, a wraz z nią nowy zapach bananowy, postanowiłam spróbować czegoś nowego. Niestety, świeczka mnie rozczarowała.

Zapach jest słodki, trochę sztuczny, coś jakby pomieszać Pink Sands z wanilią świec La Rissa z Biedronki. Mamy słodkość i jest ona przyjemna, ale sztuczna, dlatego nie da się jej za długo znieść. Zgasiłam świecę po 3 godzinach, bo zaczęło mnie trochę mdlić.

Kolejna sprawa to tunelowanie. Zapaliłam świeczkę i nie doglądałam jej za bardzo, a tam w tym czasie pojawiło się wgłębienie, a wosk przy ściankach pozostał nietknięty. Gdy założyłam osłonkę z folii aluminiowej, knot zaczął się topić, a ogień maleć. Mam nauczkę na przyszłość, żeby od początku palić świece z folią albo Illuma-Lid, która jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności pasuje idealnie - zarówno wewnętrzna jak i zewnętrzna.

Zapach: 2/5
Intensywność: 4/5
Wygląd: 4/5

4 komentarze:

 1. Jeśli jest podobny do Pink Sands to coś dla mnie :)

  Wszystkie świece z tej serii tunelują, czy tylko ten jeden felerny egzemplarz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest podobne do Pink Sands tylko dlatego, że był to pierwszy słodki zapach, do którego porównanie przyszło mi do głowy :-P Raczej nie kupuj, chyba, że banana.

   Z tego co pamiętam wszystkie świece z tej serii tunelują.

   Usuń
  2. Właśnie przeglądałam te świece i najbardziej kusi mnie kiwi i właśnie banan- ten karmel i starta czekolada działają na moją wyobraźnię :D

   Usuń
  3. PS: Jest już kokos i desery od Yankee :D I nowe Illuma Lid! Na które tak czekałam - są śliczne :) Zrobię foto relację jakoś na dniach :)

   Usuń