18.02.2013

Po godzinach: Co nowego?

Miała być recenzja Sugared Apple, ale zobaczyłam na facebookowym fanpage'u Yankee Candle nowości z limitowanej serii Luck of the Green - The Irish Collection i postanowiłam napisać trochę więcej o tym, co Yankee Candle szykuje w niedalekiej przyszłości dla swoich klientów.


Wspomniana powyżej kolekcja składa się z świeczników, podstawek i innych akcesoriów związanych z Irlandią, tęczą i koniczyną. Do tego dwa zapachy: Lucky Shamrock i Spring Days.

Na Wielkanoc mamy dwa zapachy - jeden powracający: Chocolate Bunnies, a drugi zupełnie nowy Bunny Cake. Z tego co wiem, oba będą dostępne w Polsce. Do tego w USA cała seria vintage wielkanocnych ozdób i akcesoriów.


Co z zapachami na lato? W Europie będziemy mieli Summer Scoop, Honey Blossom i Fireside Treats - tak samo jak w USA. Dodatkowo pojawi się Pinaple Cilantro, który w USA jest ogólnodostępny.


Trochę starszy news jest taki, że Yankee Candle wprowadziło świece Pure Radiance w stylu podobnym do WoodWick, czyli z knotem naśladującym dźwięk palącego się drewna. Na razie jeszcze nie testowałam, ale w połączeniu z zapachem Emberlight może skutecznie zastąpić wrażenie kominka, jeśli ktoś mieszka w blokach i jest marzycielem.

3 komentarze:

  1. Ooo, kusząco brzmią te świece z knotem naśladującym dźwięk palącego się drewna :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja póki co poluję na aktualne nowości, ostatnim razem nie mieli już ani Black Coconut, ani Paradise Spice :P

    OdpowiedzUsuń
  3. bardzo ciekawe nowości, nie umiem sobie wyobrazić jak może pachnieć np. bunny cake:)

    OdpowiedzUsuń