31.01.2015

Sparking Cinnamon - YANKEE CANDLE

Opis producenta: Radość w oczach, harmider w domu i ciepłe światło ognia - wszytko to sprawia, że dom skrzy się świątecznym blaskiem. Dodaliśmy tylko szczyptę goździka do pachnących lasek cynamonu, żeby wydobyć promienistość tej aromatycznej przyprawy.

Linia zapachowa: świąteczna


Moja opinia: Mocny, silny, wypełniający cały pokój (a może nawet i kilka) prosty zapach cynamonu. Nie słodki, nie przypomina wypieków, nie cukrowy, po prostu silny, mocny cynamon i tyle. Jak ktoś jest maniakiem tej przyprawy, to śmiało polecam. Natomiast jeśli bardziej lubicie miksy przypraw lub zapachy kojarzące się z gotowaniem/pieczeniem, to lepiej szukać dalej.

Zapach: 3/5
Intensywność: 5!/5
Wygląd: ?/5

11 komentarzy:

 1. Dla mnie jest to zapach gumy cynamonowej, przebija w nim mięta. Nie odczuwam go jako mocny, mógłby być intensywniejszy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam, że zapach jest bardzo ładny. Znacznie lepszy niż Cinnamon Stick, bardziej głęboki i przyjemny. Szkoda, że wycofany. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz bardziej niż pojedyncze nuty zapachowe bardziej popularne są miksy przypraw, pewnie dlatego już go nie sprzedają.

   Usuń
 3. Zapachom cynamonowym mówię NIE! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak kiedyś miałam, ale teraz powoli mi przechodzi :-D

   Usuń
 4. Sparking Cinnamon jest woskiem z moich koszmarów :D Napiszę po raz enty - nienawidzę zapachu cynamonu (ale jeść już lubię ;) )

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię cynamon, ale raczej w mieszankach, tak, żeby było go czuć, ale żeby nie dominował całego zapachu. Ten wosk miałam, zapach udany, ale dość szybko zaczyna męczyć, dlatego wolę np. coś w rodzaju Home Sweet Home, gdzie czuć też inne nuty zapachowe, albo połączenie cynamonu z jabłkiem.

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja lubię zapach cynamonu choć najbardziej w okresie okołoświątecznym :) tego jednak nie miałam..

  OdpowiedzUsuń
 7. Coś ostatnio mało palisz... :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. He, he. Ostatnio testuję całkiem sporo zapachów nie-Yankee Candle, ale czasu nie ma, żeby pisać.

   Usuń
 8. To będzie w świecy na święta w Pachnącej Przystani w Łodzi i na pachnacaprzystan.pl

  OdpowiedzUsuń