22.09.2012

Vera Cruz Vanilla - YANKEE CANDLE

Opis producenta: Ciepły i bogaty. Zafunduj sobie słynny, charakterystyczny aromat czystej wanilii z meksykańskiego Vera Cruz, gdzie zapach ciepłych, bogatych ziaren wanilii wypełnia powietrze tak intensywnie, że nazywane jest "zapachową stolicą świata". Odkryj zapach najdroższego ekstraktu waniliowego, który będzie bramą do świata nowych doznań zapachowych.

Linia: World Journey's Collection


Mój opis: Nie wiem, jak mogę opisać ten zapach, być może znajdzie swoich zagorzałych fanów, być może egzemplarz, który dostałam był stary i wywietrzał, a może po prostu zapach nie przypadł mi do gustu. Gdyby nie miał egzotycznej nazwy nazwałabym go po prostu: Spiced Vanilla czyli wanilia z przyprawami. Zapach - mimo, iż w nazwie nie ma nic kuchennego - przypomina mi przyprawowe zapachy z linii food and spice, czyli jedzeniowej.

Można mieszać z Eggnog, Frosted Pumpkin, bardzo dobrze się sprawdzi. Jest to odrobinę słodki, lekko waniliowy, głównie przyprawowy zapach.

Zapach: 3/5
Intensywność: 5/5
Wygląd: ?/5

2 komentarze:

 1. Wąchałam jedynie sampler o tym zapachu i wydawał mi się taki zwykły, raczej niczym mnie nie zaskoczył (ale ja średnio lubię zapach wanilii, więc nie jestem obiektywna co do zapachów z tej gamy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. hеy there аnd thank you for your info – I haνe definitely pickеd up
  аnything nеw from right heгe. I did hoωеveг
  еxρеrtiѕе а fеw techniсal іsѕuеs using this ѕіte, аѕ
  Ι experienсed to rеlοаd the sіte many timеs previouѕ to I could get it to loаd corгeсtlу.

  I had beеn ωonderіng if уour hosting iѕ OK?

  Not that I am сomрlаinіng, but slow loadіng іnѕtances times will somеtіmes affect уour plаcemеnt іn google anԁ cоulԁ ԁamage уour
  high quality scοге if adѕ anԁ marketing with Аdwordѕ.
  Wеll I'm adding this RSS to my email and can look out for a lot more of your respective intriguing content. Ensure that you update this again soon.

  Here is my web blog - Payday Loans

  OdpowiedzUsuń